close menu

Все більше людей вибирають орендні автомобілі замість таксі, для поїздок і відряджень, щоб просто спробувати нову модель або поки своя машина знаходиться в ремонті. Для цього потрібен лише паспорт, водійські права і банківська карта. В автопарку «Укр-Прокат» ви легко знайде машину у Львові під ваші завдання, а наші менеджери допоможуть все оформити!

А ми поки розповімо декілька хитрощів, як заощадити на оренді авто в Україні!

Бронювання заздалегідь

Бронювання дає вам мінімум дві істотні переваги. По-перше, це більший вибір, адже ви уникаєте ситуації, коли бажаної машини немає в наявності прямо зараз. По-друге, це економія і більш вигідні умови. Ми розрахуємо вартість під час оформлення заявки і запропонуємо вам найдоступніші ціни.

У нас ви можете забронювати автомобіль прямо на сайті. Для цього оберіть авто, місце подачі і місце повернення, вкажіть свої дані та примітки, і відправте форму. Можете вибрати і додаткові послуги – GPS, Wi-Fi, дитяче крісло, автомобільний бокс, аксесуари для телефону або навіть замовити послугу водія.

Тривалість оренди

Чим довша оренда – тим вона вигідніша. Вартість прокату знижується пропорційно його тривалості. Тут потрібно враховувати нюанси, тому що укласти договір на місяць і повернути авто через два дні не вийде. Ранні повернення завжди обговорюйте заздалегідь. Багато прокатників виставляють штрафи за такі порушення.

Ми пропонуємо кілька варіантів розрахунку вартості автомобіля: на 1-2 дні, на 3-7 днів, на 8 днів і більше чи на 30 днів і більше.

Місце прокату і місце повернення

На остаточну вартість автомобіля впливає, де ви його берете і де повертаєте. Це ж безпосередньо впливає на пройдений кілометраж і на витрату палива. Тому продумайте момент так, щоб не довелося накочувати безглузді кола. Особливо, якщо ви берете машину не для міста, а для відрядження або для подорожі по Україні.

Габарити і місткість машини

Вибирайте машини під свої завдання. Не варто брати величезний позашляховик для коротких поїздок на роботу і з роботи. Великі автомобілі не тільки дорожчі самі по собі, але і витрачають більше палива. А значить, утримання машини обійдеться дорожче.

Або зворотна ситуація. Якщо вам потрібно перевезти речі або ви плануєте заміську поїздку великою компанією – мініатюрної міської легкової машини явно не вистачить. Доведеться або підключати ще одну, або їздити в декілька кіл. В такому випадку дійсно доцільніше взяти більш містке авто.

Механіка або автомат?

В оренду можна взяти і автомобілі з механічною, і автомобілі з автоматичною коробкою. Продумайте, що саме вам потрібно і з чим ви точно впораєтеся. Справа в тому, що механіка зазвичай дешевша за автомат, тому якщо ви можете впевнено з нею поводитися – беріть її.

Додаткові послуги

На остаточну вартість впливають додаткові послуги: аксесуари, кріплення, дитячі крісла, обладнання та багато іншого. Заздалегідь продумайте, що саме вам потрібно, а без чого можна обійтися. Який сенс переплачувати за техніку, яка ніколи не буде використовуватися?


4 людей
переглядають цей автомобіль