close menu

Сьогодні люди в Україні все частіше користуються послугою автомобіль в оренду. Щодня тисячі людей беруть автомобіль в оренду. Особливо, коли потрібно поїхати у відрядження, якусь далеку поїздку, або своє авто в ремонті, або просто хочеться спробувати нову для себе модель. Взяти автомобіль в оренду дуже просто, адже для цього потрібні лише паспорт, банківська карта та дійсні водійські права. Тож питання, як можливо заощадити на оренді автомобіля, стало дуже актуальним.

Корисні поради

По-перше, автомобіль краще бронювати заздалегідь, адже це гарантує наявність вільного бажаного авто, а також допоможе зекономити на більш вигідних умовах. Під час бронювання вам завжди підкажуть найкращі умови оренди. А ось якщо залишити бронювання автомобіля на останній момент, то може виявитись, що потрібної вам машини зараз немає, або вона вже заброньована, або недоступна для оренди з будь-яких інших причин. Тоді доведеться швидко обирати іншу машину, яка може виявитись менш вигідною для вас за ціною. А деякі орендні компанії навіть спеціально пропонують нижчу ціну, якщо ви бронюєте автомобіль заздалегідь.

По-друге, чим на довший час ви орендуєте автомобіль, тим вигіднішу ціну вам запропонують, адже вартість оренди знижується пропорційно до терміну оренди. Але не думайте, що можна забронювати авто, наприклад, на місяць, отримати приємну ціну, а повернути через два дні. За такі маніпуляції в більшості орендних салонів ви отримаєте лише штраф.

По-третє, добре продумайте, де ви берете автомобіль в оренду, і де будете повертати. Адже це впливає на кілометраж та витрати на паливо. Тому заздалегідь плануйте свій маршрут, аби не довелось намотувати непотрібні кілометри. Особливо це стосується випадків, коли автомобіль потрібен для якихось довгих поїздок або відряджень. Також особливий момент щодо місця оренди – якщо ви вирішили скористатися послугою, яка доставить вам автомобіль прямо в аеропорт чи вокзал, коли ви тільки приїхали в місто, пам’ятайте, що зазвичай це коштує дорожче, ніж якщо ви самостійно приїхали до компанії та забрали автомобіль.

По-четверте, вибір моделі автомобіля також повинен ретельно продумуватись. Компанії, які надають автомобілі в оренду, пропонують зазвичай дуже широкий вибір автомобілів. Тож ваш вибір повинен сходитись з ціллю, для якої вам потрібне авто. Адже, на роботу варто брати якусь міську легку машину, а ось для подорожі за місто в компанії – більшу, наприклад, позашляховик. Машина великих розмірів і палива потребує зазвичай більше, тож їздити на роботу на позашляховику й обійдеться вам дорожче. Ключові моменти, на які потрібно звернути увагу – це розмір автомобіля, клас, кількість пасажирів, яка може бути одночасно в машині та об’єм двигуна.

По-п’яте, продумайте, що вам потрібно – механіка чи автомат. Автомобіль з механічною коробкою в оренду зазвичай коштує дешевше. Тож якщо ви умієте управляти механікою, то сміливо обирайте її, це заощадить ваші кошти.

І останнє, обираючи додаткові послуги, ви заплатите більше. Це може бути дитяче крісло, додаткові кріплення чи обладнання, інтернет чи аксесуари. Заздалегідь продумайте, що саме вам потрібно, а що ні, щоб не переплачувати за те, чим ви не будете користуватись.

Тож, якщо ви вирішили брати автомобіль в оренду, уважно продумайте всі ці моменти – це дозволить вам заощадити свої кошти. Також не забувайте, що в якому стані ви взяли автомобіль в оренду, в такому і потрібно його повернути. За всі нові дефекти, несправності, або дозаправлення паливного баку потрібно буде доплатити. А також уважно читайте договір, щоб потім не було ніяких несподіванок.


6 людей
переглядають цей автомобіль