close menu

Крадіжка автомобіля – одна з найнеприємніших речей, яка може статися з автовласником. Звичайно, повністю застрахуватися від усіх пригод неможливо. Але можна убезпечити себе, якщо заздалегідь розібратися, як діють зловмисники.

  • Механічний злом – найпростіший і найпоширеніший спосіб. Злодії розкривають замок спеціальної вкруткою або відмичкою, після чого віджимають двері або капот. Завести машину можна за допомогою замикання проводів. Особливо це стосується старих і бюджетних авто без сучасних систем запобігання. Рішення проблеми буде таким же механічним. Встановлюйте хорошу сигналізацію і додаткові захисні системи на двері і багажник.
  • Іноді автовласник сам відключає сигналізацію для зловмисників. Суть проста: викрадачі спеціально викликають її спрацьовування ударами, поштовхами або будь-якими іншими доступними методами. І так кілька разів поспіль, поки власник, не знайшовши небезпеки, вирішить, що сигналізація несправна. І відключить її сам. Далі в хід знову йдуть найпростіші механічні методи угону. Вирішення цієї проблеми – пильність і уважність. Не залишайте машину без нагляду. Використовуйте кілька різних охоронних систем, включаючи двосторонні та незалежні іммобілайзери.
  • Неуважність водія – козир в руках викрадача. Безліч шахрайських схем побудовані на ефекті несподіванки. Злодії працюють в команді. Поки завдання одного – під будь-яким приводом або з проханням про допомогу виманити вас з машини, другий вичікує, поки ви поспіхом залишите відкритий салон або взагалі забудете ключ прямо в замку запалювання. Порятунок тільки один – не втрачати пильність в будь-якій ситуації.
  • Угон з автостоянки або гаража. Захистити автомобіль від викрадення на охоронюваних стоянках неможливо. Адже тут вже є все необхідне. У досвідчених злодіїв досить методів і афер, щоб провернути таку авантюру. Але дещо ви можете зробити: обладнайте машину прихованим сигнальним маяком, який можна буде відстежити в разі викрадення.
  • Змова з автосервісом за відсоток – схема, на якій наживаються і недобросовісні майстри. Вам можуть поставити неробочу сигналізацію, скопіювати ключ, відключити додаткові блокування. Щоб цього не сталося, звертайтеся тільки в перевірені салони. А відразу після виїзду перевіряйте всі системи безпеки і переналаштовуйте ключі.
  • Штатний безключовий доступ – знахідка для викрадачів. Автовиробники все частіше використовують цю технологію, і зловмисники вже навчилися обходити її за допомогою спеціальних трансляторів і підсилювачів. Вони перехоплюють сигнал з «таблетки» водія і транслюють його. Щоб уникнути неприємностей, блокуйте штатний радіоканал і не забувайте про комплексні охоронні системи.
  • Кодграббер – ще один спосіб перехоплення сигналів від брелка. Так викрадачі відключають іммобілайзери на дверях і блокують інші засоби захисту чи датчики розташування. Рішення – купувати більш дорогі і сучасні сигналізації з захистом від кодграбберів.

Якщо автомобіль не потрібен вам постійно, і ви не хочете турбуватися про його збереження кожен день – є простіший варіант. Орендуйте машину в міру необхідності – а заодно зможете спробувати різні марки і моделі, під ситуацію. Ми допоможемо підібрати підходящий варіант в автопарку «Укр-Прокату» в Києві!


5 людей
переглядають цей автомобіль