close menu

Хочеться, щоб улюблена машина завжди була максимально зручною. Деякі вважають, що це дуже складно і дорого. Але ми готові посперечатися і ділимося кількома корисними і доступними лайфхаками!

Чистота в салоні

Неможливо говорити про комфорт у брудному і курному салоні. Без вологого прибирання не обійтися, адже пластикові деталі та оббивка так і притягують пил. Протирайте все горизонтальні поверхні вологою серветкою і обов’язково вичищайте вентиляційні отвори тонким пензликом. Так що повітря, яке надходить, завжди буде свіжим і чистим. Звичайно ж, не забувайте про своєчасне обслуговування кондиціонера і очищення його фільтрів. Інакше замість прохолоди ви отримаєте рознощика бактерій і грибка.

Зручний ремінь безпеки

Часто водії до останнього відкладають ремонт ременя, хоча він входить туго і постійно заклинює. Але насправді проблема може бути не в поломці. Перш ніж змінювати механізм, спробуйте обробити слайдер полірувальним лаком. Можливо, проблема тільки в надмірному терті.

Тримач для смартфона

Така дрібниця здатна зробити поїздки в рази зручнішими. Адже більшість водіїв зараз використовують карти і навігатор саме в телефоні. Але без підставки його доводиться постійно пристроювати на приладову панель і поправляти на ходу. До чого такі незручності, якщо вже давно є багато спеціальних і недорогих підставок-тримачів? Те ж саме стосується підстаканників та інших побутових дрібниць.

Тиша в машині

Найефективніший спосіб – це шумоізоляція по всьому периметру. Але він же – найдовший і найбільш витратний. Можна почати з малого – з дверей, підлоги і багажника. Двері почнуть закриватися тихіше, машина не так буде стукати на нерівностях, а динаміки аудіосистеми нарешті зазвучать у всій красі.

Для обробки дверей потрібно обшити внутрішню сторону віброізоляційним матеріалом, а поверх – звукотеплоізоляцією. Провід, кант і тяги легко закрити протириплячими смужками. Після цього можна сміливо збирати обшивку.

Дах рекомендується обшивати вологостійкою ізоляцією мінімум в три шари. Так краплі дощу зовсім не будуть чутні навіть в сильну зливу. А щоб не стукали камінці з дороги, обшивають арки. Тут зазвичай достатньо двох шарів, хоча це все індивідуально.

Сухий салон

Під час дощів і температурних перепадів в салоні часто конденсується волога. Через це стає занадто сиро і некомфортно. Щоб позбутися від проблеми, використовуйте спеціальні вологостійкі і морозостійкі ізоляційні матеріали. При обшивці дверей залишайте невеликий відступ зверху, щоб не обірвати матеріал при використанні вікна. Але майте на увазі, що якісні ізоляційні роботи завжди досить затратні і складні.

До речі, якщо в машині дуже волого і ви хочете позбутися від вогкості негайно, скористайтеся котячим наповнювачем. Тканинний мішечок з гранулами під сидінням здатний надовго вирішити проблему скла, що постійно запотіває.

Оренда автомобіля

Найпростіший спосіб отримати дійсно комфортну машину під ваші конкретні завдання – орендувати її. В автопарку «Укр-Прокат» ми підберемо модель для ділових відряджень, поїздок по місту, заміських виїздів з сім’єю або подорожей по Україні. Вам не потрібно турбуватися про технічний стан і оснащення машини. Ми все зробили за вас!


2 людей
переглядають цей автомобіль