close menu

Одна з найяскравіших одеських подій – зліт байкерів. А точніше – справжній байк-фестиваль! Протягом чотирьох днів на сцені виступають яскраві та цікаві групи, в кінотеатрі крутять захоплюючі прем’єри, а для бажаючих доступне наметове містечко.

Для байкерів фестиваль – чудова можливість провести час у колі однодумців. Тут же можна виставити на продаж мотоцикл, запчастини, екіпірування й інші корисні повсякденні атрибути. А гості, в свою чергу, зможуть насолодитися захоплюючим видовищем і перейнятися атмосферою.

У програмі – екскурсії, відбіркові бої без правил, різноманітні конкурси та майстер-класи, сувеніри та просто пляжний відпочинок. У сонячній Одесі знайдеться дозвілля для кожного.

Історична довідка

Одеський фестиваль байкерів знаменитий не тільки незабутньою атмосферою, але і багатою історією. Вперше зліт під назвою «Goblin Show» пройшов в 1999 році на території «Буревісника». Організатором дводенного заходу став Андрій Гоблін. Участь в ньому взяло близько 60 байкерів з України і Молдови.

Але ідея сподобалася і прижилася. Другий і третій фестивалі стали дійсно Міжнародними. Проходили вони на базі «Будинок Павлових» в Лузанівці. А кількість гостей збільшилася до декількох сотень. Розрослася і географія учасників: до них приєдналися Польща, Білорусь і Росія. Крім локальної програми успішно пройшли і масові мото-колони по центру Одеси. А ввечері відбувся яскравий рок-концерт за участю місцевих гуртів.

До 2002 року бази відпочинку почало катастрофічно не вистачати. Фестиваль пройшов на стадіоні Одескабель площею 15 тисяч квадратів. Серед 400-500 учасників відзначилися гості зі Швеції, Англії, Австрії, Німеччини. В рамках фестивалю пройшов справжній мото-парад. А рок-концерт розрісся до повноцінного фестивалю на професійній сцені з потужним концертним обладнанням. Кількість зацікавлених гостей-городян перевалила за тисячу.

До 2003 року вирішено продовжити байкер-фест на 3 дні. Тоді ж пройшов і Перший музичний фестиваль Мото-Рок. На ньому виступило близько 15 гуртів з України та країн СНД. До загальної площі додалися павільйони з сотнями посадочних місць. Кількість гостей перевалила за 2 тисячі. Учасників – за 600.

До 2004 року фестиваль остаточно укорінився на стадіоні. Кількість учасників сягнула 800, а захід розтягнувся на цілий тиждень. У його рамках пройшли навіть оглядові міські екскурсії. Найцікавіша з них – мото-прогулянка по центру та визначним пам’яткам. Збільшувалася і тривалість музичної частини. Серед 20 груп засвітилися як нові імена, так і добре знайомі колективи з України та близького зарубіжжя. У 2004 байкерський зліт відвідало понад 3 тисячі осіб. Багато з них приїжджали на нього спеціально.

Обороти «Goblin Show» продовжували впевнено рости з кожним роком. Зараз це один з найбільш видовищних заходів регіону. Адже мотоцикл – це не просто транспортний засіб та не просто спорт. Це справжній образ життя. Тим цінніша можливість опинитися серед однодумців або перейнятися цим ритмом і почерпнути щось нове для себе.

А щоб не турбуватися про власного залізного друга, звертайтеся до нас! Компанія «Укр-Прокат» пропонує оренду автомобілі в Одесі на будь-який смак! У нашому автопарку можна орендувати машини різних марок, класів і габаритів.


4 людей
переглядають цей автомобіль