close menu

Цей рік був не надто багатий на фестивалі і цікаві заходи. Та й плани на майбутнє поки досить туманні. Але ми в «Укр-Прокат» вважаємо, що це не привід остаточно ставити хрест на дозвіллі, адже хороші враження і повноцінний відпочинок так само важливі.

Так що ж із зимовими фестивалями в Україні в 2020 році? А заодно розповімо і про інші цікаві заходи, які вже намічені!

  1. 12 грудня в Києві пройде фестиваль ROCK BULAVA 2020. У цьому році він відбудеться в клубному форматі в Volume Club. Це свого роду експеримент – вперше в такий час і в такому форматі. Будуть запрошені музиканти, які вже неодноразово запалювали головну сцену Рок Булави. Анонси будуть пізніше, але квитки для шанувальників уже в наявності. Врахуйте, що їх кількість обмежена. Дистанція і всі санітарні норми будуть дотримані!
  2. Київ Модерн-балет з постановкою «Кармен TV» в рамках 6-го Фестивалю «Літо в стилі Модерн». У зв’язку з карантином, літні заходи були перенесені. Нова дата – 15 грудня. Захід пройде в Одесі в Національному Академічному театрі Опери та Балету. Унікальне і креативне трактування історії красуні-циганки нікого не залишить байдужим. Якщо хтось ще не знайомий з авторським стилем Раду Поклітару – саме час. Постановка, яка підкорила сцени України, Білорусі, Молдови, Румунії та Нідерландів, отримала відразу дві нагороди «Київська пектораль» у номінаціях «Краща постановка року» і «Краща робота балетмейстера».
  3. З 11 по 14 грудня Україну відвідає Віденський Філармонічний Штраус-Оркестр. У міні-тур увійшли Київ, Харків, Одеса і Дніпро. У репертуарі – твори Брамса, Гайдна, Моцарта і династії Штраусів. Оркестр благополучно гастролює по всій Європі і працює задля збереження і розвитку музичної культури Відня.
  4. А з 23 до 26 грудня в Києві пройде серія новорічних концертів «Штраус в опереті». У програмі зібрані найкращі музичні твори династії Штраусів. Деякі з них вперше прозвучать в Україні.
  5. 15 грудня в Міжнародному виставковому центрі в Києві виступить легендарний Мумій Троль. Вас чекає особлива програма і особливе шоу, до якого міжнародна команда операторів, постановників, декораторів, програмістів і навіть архітекторів готувалася більше року. В роботі допомагав ризький репер Papa Chi з групи Fact.
  6. З 26 листопада по 7 грудня відбудеться невеличкий тур ДахаБраха. Колоритний український фольклор у сучасній інтерпретації прозвучить в Києві, Одесі та Львові. На вас чекає фортепіано, басові барабани, віолончель, джембе, акордеон, губна гармоніка та найхимерніші екзотичні інструменти з усіх куточків світу.
  7. «Вечірній Квартал» теж представить нову зимову програму. Захід відбудеться в Києві 18 грудня, і це буде перший концерт з початку карантину! На вас чекає заряд бадьорості і гарного настрою!
  8. А в Одесі 28 грудня пройде концерт «Ліги Сміху» за участю команд «Дніпро», «ВКВ» і «Прозорий гонщик». Насолоджуйтеся веселим живим спілкуванням з гумористами і ексклюзивними номерами.
  9. 1 грудня в Києві почнеться новорічний тур «Дизель Шоу». Команда дасть два концерти в столиці і потім 15 грудня відправиться в Одесу. Буде весело!

2 людей
переглядають цей автомобіль