close menu

Автомобілі давно заповнили всі великі міста по світу. Поступово їх стає все більше, з’являються все більш досконалі моделі. Звичайно ж, не обходиться і без дивних міфів і стереотипів. Пропонуємо відразу розібратися з деякими з них.

Міф 1. Раніше було краще

Існує думка, що старі машини були надійнішими та міцнішими. Це стосується і елітних ретро-моделей, і досягнень вітчизняного автопрому, що доживають своє та дісталися від дідусів і бабусь. Але ось наскільки це відповідає реальності?

У тому, що стосується дрібних подряпин, вм’ятин і пошкоджень – це дійсно правда. Справа в тому, що раніше використовували сталь, яка в будь-якому випадку міцніша за фарбований пластик чи алюміній. Але в будь-яких серйозних аварійних ситуаціях картина змінюється діаметрально. Поламаний в ДТП капот – зовсім не ознака поганої якості машини. Деформаційні зони створюють спеціально, щоб гасити силу удару і захистити пасажирів. Все це підтверджено численними краш-тестами.

Міф 2. Позашляховики легко перевертаються

Багато хто відмовляється від позашляховиків і кросоверів, тому що вони нібито менш стійкі. Колись це було правдою: вони більші, менш маневрені, сильніше розгойдуються при різких рухах і можуть перевернутися на крутому повороті.

Але ці часи давно в минулому. Сучасні моделі оснащені спеціальними системами регулювання стійкості, які гасять заноси. Шанс перевернутися на позашляховику такий же, як на будь-який інший моделі.

Міф 3. Дорогі преміальні машини кращі

При покупці дорогої техніки хочеться вірити, що платиш за якість і надійність. Частково це так: чим дорожча модель і її комплектація, тим більше в ній корисних додаткових опцій, потужніший мотор, використовується сучасна електроніка, краще оформлений салон. Але це не означає, що з такою машиною буде менше турбот або що вона сама по собі – запорука безпеки і стабільності. А дрібні повсякденні поломки взагалі не пов’язані з маркою.

Міф 4. Правильний вибір бензину підвищує потужність двигуна

Існує думка, що високооктановий бензин збільшує потужність авто і дозволяє розвивати високу швидкість. Але це далеко від правди, якщо розібратися, чим, власне, є октанове число. А це ніщо інше, як коефіцієнт детонаційної стійкості палива. Він вказує на рівень опору самозайманню. Бензин з високим октановим числом потрібен для двигунів з високим ступенем стиснення. Але це залежить тільки від конструктивних особливостей конкретної моделі і не має ніякого відношення до потужності і швидкості.

Міф 5. Гібридні автомобілі завжди повільні

Коли на ринку з’явилися перші гібриди Toyota, це було правдою. Вони були малопотужними і повільними. Але з тих пір розробки автопрому зробили крок далеко вперед. Сучасні моделі оснащуються полегшеними акумуляторами і новітніми технологіями. Їх швидкість постійно зростає. А деякі з них уже навіть перевершують бензинові аналоги. Наприклад, Lexus 450h.

Міф 6. Свій автомобілі краще орендованого

Попит на оренду машин в Україні зростає з кожним роком. У світі ця послуга вже давно в порядку речей. У великому автопарку можна підібрати різні моделі і влаштувати справжній тест-драйв в повсякденних умовах. Всі авто регулярно проходять технічний огляд, так що не доведеться турбуватися про ремонт навіть в довгій подорожі. Оренда – хороший вибір, якщо ваша машина з якоїсь причини недоступна, не підходить за габаритами або класом, ви тільки плануєте нею обзавестися або хочете спробувати щось нове. Для цього звертайтеся до нас в «Укр-Прокат», з великим автопарком у Києві!


7 людей
переглядають цей автомобіль